Top Stories

Administrator

HIKE

Through the Mountains

Through the Mountains

581. Through the Mountains
Photo By: Sunil Manandhar
Posted Date: 30th September, 2014

Photo Description:
This photo was taken on 23th April, 2014 on the way to Kyangin Gompa, Langtang Nepal. A group of tourist (Malaysian tourists) heading towards Kyangin Gompa through the magnificent view of mountains.

Camera Specifications:
Camera model: NIKON D5100
F-stop: F/8
Exposure time: 1/320sec
ISO: 100
Focal Length: 28mm

5 thoughts on “Through the Mountains

  1. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

  2. I simply want to say I am just very new to blogs and certainly liked this web blog. Almost certainly I’m planning to bookmark your site . You actually come with awesome stories. Regards for sharing with us your webpage.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *