Top Stories

Mod Dhakal

HIKE

That was not you

That was not you

I'm sorry

I'm sorry dear!

I couldn't see you

A heart was needed to see you

but, alas! I had only eyes

And what did my eyes see

that was not you !!

 

— Mod Dhakal Utsav

9 thoughts on “That was not you

  1. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

  2. I just want to say I am just new to blogging and site-building and seriously liked this web-site. More than likely I’m want to bookmark your site . You amazingly come with really good writings. Thanks a lot for revealing your web page.

  3. Nice poem man… I didn’t know you have talent of poetry too…. Pakistan gayera yesto kavita fureko ho ki kya ho..? hehehhe Anyways really ramro cha..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *