Top Stories

Administrator

HIKE

02-14-2008


151. Be My Valentine
Photo by: Milan Lamichhane

Description: Happy valentines day

16 thoughts on “02-14-2008

  1. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

  2. I simply want to tell you that I am just beginner to weblog and actually liked your website. Most likely I’m going to bookmark your blog post . You certainly come with outstanding article content. Thanks a bunch for sharing your website.

  3. Manish, you’re such old-fashioned and boring to have asked such a dull-witted question. Guesstimate and what pops out of your head is what happened afterwards. This is what my evil mind says, at the least.

  4. Heretic – If that was Rum and Coke, she already knew by now. I hope she enjoyed the drink too. 😉

    Manish – I don’t know what happen afterwards. But whatever happened, happened for good. 😉

  5. Hehe, that’s where my mind goes automatically… it’s rum and coke, but she doesn’t know it … well, not yet! She’ll find out tomorrow, though!! 😈 😈 😈

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *